W styczniu świętowaliśmy 400 spotkanie klubu Toastmasters Leaders. Z tej okazji wystąpił dla nas Grzegorz Turniak, jeden z założycieli klubu, który podzielił się doświadczeniami z zakresu aplikacji LinkedIn.

  • Jak z niej korzystać, aby miała realne przełożenie na naszą sieć kontaktów?
  • Jak można ją wykorzystać na spotkaniach i konferencjach?
  • Czy LinkedIn to tylko wizytówka biznesowa w sieci?

 

 

Grzegorz Turniak

Niestrudzony orędownik wartościowych idei: networkingu, minglingu, zarządzania talentami i karierą. W lutym 2006 roku założył i do grudnia 2012 był prezesem firmy BNI Polska.  Założył i prowadził z partnerami The Top Careers Club. Poprzednio w swojej karierze pełnił m.in. funkcje Prezesa jobpilot Polska, HR Sector Sales Manager – SAP Polska, Managing Director – Neumann Management Institute, Dyrektora Polskiej Międzynarodowej Szkoły Zarządzania.

Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej, certyfikowany konsultant OD (OD Institute Ohio), nauczyciel przedsiębiorczości (Babson College), oraz certyfikowany coach ICC (International Coaching Community). W latach 2002-2004 Członek Zarządu PSZK, założyciel i Prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Grzegorz jest współautorem książek: z Jackiem Santorskim “Alchemia Kariery”, z Romanem Wendtem “Profesjonalny networking czyli kontakty które procentują” i z Witoldem Antosiewiczem “Praktyczny poradnik networkingu”.

 

Zapraszamy do obejrzenia całości wystąpienia!