Nasz zespół do zadań specjalnych

Nasz zespół do zadań specjalnych


Poznaj Zarząd Toastmasters Leaders kadencji 2021 drugiego półrocza

Prezes Zarządu

Jowita Kośko-Rogozińska

Prezes Zarządu

Jak mawiał słynny ze swojego talentu oratorskiego, amerykański poeta i eseista - Ralph Waldo Emerson: „Wszyscy wielcy mówcy byli najpierw złymi mówcami”. Moje blisko 5 - letnie doświadczenie w Toastmasters Leaders, potwierdza powyższą tezę wybitnego mówcy, dodałabym jedynie - wszystko jest kwestią mobilizacji i determinacji. Rozwój każdego z nas przebiega bardzo indywidualnie i wymaga stworzenia odpowiednich warunków, dlatego jako Prezes klubu dbam o utrzymanie otwartego i życzliwego środowiska, opartego na wymianie wiedzy i doświadczeń. Wspólnie tworzymy miejsce w którym członkowie osiągają swoje cele w zakresie rozwoju umiejętności przemawiania, nabywania kompetencji liderskich, udzielania oraz przyjmowania konstruktywnej informacji zwrotnej.
Zawodowo zajmuję się zagadnieniami z zakresu szeroko rozumianej komunikacji, marketingu politycznego, społecznej odpowiedzialności biznesu.
Prywatnie jestem mamą 9 - letniego Ignasia, uwielbiam Mozarta, podróże i świetną kuchnię.

Edward Deskur v3

Edward Deskur

Wiceprezes ds. Edukacji

Jako Wiceprezes ds. Edukacji odpowiadam za wprowadzenie nowych członków w ramy edukacji w Toastmasters, obsługę i pomoc w obsłudze platformy easySPEAK, a także organizację warsztaty.
Jestem repolonizowanym Amerykaninem, który po drodze do Polski uzyskał obywatelstwo szwajcarskie. Z powołania waltornistą, pracowałem 32 lat w Operze Zurychskiej. Wziąłem najwcześniejszą możliwą emeryturę i żyję od trzech lat w Warszawie jako aktywny “emeryt”. 1/3 roku podróżuję zawodowo jako muzyk i pedagog przede wszystkim w dziedzinie grania na historycznych instrumentach.
A poza Toastmasters - wychowanie dwoje dzieci (15/11), pasjonat golfa, Chopina i historii.

Image not found
jerzyost

Jerzy Kostowski

Wiceprezes ds. Członkostwa

W Toastmasters od 2011 r. Członek - założyciel klubu Toastmasters Leaders. Poziom ACG (Zaawansowany mówca Złoty). Wicemistrz Polski w Odpowiedzi na Gorące Pytania. Jego priorytetem jest, aby członkowie rozwijali swoje umiejętności w duchu współpracy i świetnych relacji.

Image not found
1563817645708

 Paweł Kwapisz

Wiceprezes ds. Mentoringu

Jako mówca: Od dwóch lat członek klubu Toastmasters Leaders, pełniący liczne funkcje w zarządzie klubu (obecnie manager ds. mentoringu). Finalista rejonowego etapu mów przygotowanych.
Zawodowo: Inżynier mechanik pracujący w branży kosmicznej. Współpracował w projekcie zakończonym wysłaniem dwóch polskich satelit na orbitę ziemską. Obecnie biorący udział w kolejnym projekcie mającym na celu wysłanie kolejnego polskiego satelity.
Prywatnie: Entuzjasta literatury science-fiction i biegów na średnie dystanse.

Tomasz Nowakowski

Tomasz Nowakowski

Wiceprezes ds. PR

Jako Wiceprezes ds. PR dbam o wizerunek Naszego Klubu, zajmuję się promocją wydarzeń i zarządzam mediami społecznościowymi. Zajmuję się głównie komunikacją wewnętrzną oraz zewnętrzną.

Tomasz Nowakowski

Wiceprezes ds. PR

Jako Wiceprezes ds. PR dbam o wizerunek Naszego Klubu, zajmuję się promocją wydarzeń i zarządzam mediami społecznościowymi. Zajmuję się głównie komunikacją wewnętrzną oraz zewnętrzną. W wolnej chwili uwielbiam znakomity film oraz dobrą książkę. 

Michał_biznesowe2_małe

Michał Kalinowski

Sekretarz

Jako sekretarz pomagam obecnemu zarządowi w planowaniu zebrań zarządu  oraz dbam o prawidłowy przebieg każdego spotkania.

Image not found
Prezes Krzysztof Formella

Krzysztof Formella

Prezes Zarządu poprzedniej kadencji

Dbam o utrzymywanie otwartego i życzliwego środowiska w klubie, w którym członkowie osiągają swoje cele w zakresie rozwijania umiejętności przemówień publicznych, konstruktywnej oceny czy innych cennych umiejętności liderskich. Stawiam na aktywność, dlatego wspieram różnego rodzaju inicjatywy integrujące członków. Lubię biegać, grać w tenisa oraz morsować. Zawodowo zajmuję się analityką danych.

Image not found
tarik-haiga-BxELNNMN88Y-unsplash

Paweł P.

Skarbnik

Jako Skarbnik sprawuję pieczę na finansami Klubu oraz wspieram Wiceprezesa ds. Członkostwa w terminowym opłacaniu składek przez Członków oraz każdorazowo w momencie przystąpienia nowych członków.

Krzysztof Pietrzak

Krzysztof Pietrzak

Manager ds. administracji

Jestem w klubie TML managerem ds. administracji i dbam o całe wyposażenie naszego klubu. Jednocześnie dbam o salę w której odbywają się nasze spotkania oraz o cały aspekt technologiczny przydatny w naszej działalności.