Nasz zespół do zadań specjalnych.

Nasz zespół do zadań specjalnych

Poznaj Zarząd Toastmasters Leaders kadencji 2019.

2

Dominik Markowski

Prezes Zarządu

W klubie Toastmasters Leaders jako Prezes pomagam całemu Zarządowi zrealizować naszą wizję i misję klubu. Pracuje jako Kierownik Projektów IT. W wolnym czasie lubię słuchać audiobooków i pokazuję ludziom jak można zarabiać na podróżach.

6

Agata Iłczyk

Wiceprezes ds. członkostwa 

Jako Wiceprezes ds. członkostwa zarządzam procesem rekrutacji nowych członków do naszego klubu. Dokładam wszelkich starań, aby nowi i stali klubowicze mieli możliwie najlepsze warunki do rozwoju w naszej organizacji.

New Project

Paweł P.

Wiceprezes ds. edukacji

Jako Wiceprezes ds. Edukacji  odpowiadam za wprowadzenie nowych członków w ramy edukacji w Toastmasters, przydzielanie mów, obsługę i pomoc w obsłudze platformy easySPEAK, organizację wydarzeń specjalnych (wraz z Wiceprezesem ds. PR).
Ponadto moim celem na tę kadencję jest wprowadzić Was w świat Pathways.

5

Kaja Werbanowska

Wiceprezes ds. PR

W klubie zajmuję się komunikacją zewnętrzną – między klubami i gośćmi, jak i wewnętrzną – między członkami klubu. Dbam o wizerunek klubu w mediach społecznościowych. Poza klubem zajmuję się sztuką, fotografią i dziennikarstwem.  

3 (1)

Krzysztof Formella

Dyrektor ds. Administracyjnych

W zarządzie TML odpowiadam za to co często niezauważalne, czyli o przygotowanie wszystkich niezbędnych materiałów na spotkania i zapewniam wsparcie w kwestiach organizacyjnych przedsięwzięć klubu. Inżynier, pasjonat zdrowego trybu życia, sportu, wystąpień publicznych i analizy danych.

 

4

Justyna Kowalczuk

Skarbnik

Jako Skarbnik będę sprawować pieczę na finansami Klubu oraz wspierać Wiceprezesa ds. Członkostwa w terminowym opłacaniu składek przez Członków oraz każdorazowo w momencie przystąpienia nowych członków. Pracuję w branży finansowej a w wolnych chwilach lubię podróżować.

Maciej_small

Maciej Skalski

Manager ds. mentoringu

W zarządzie TML odpowiadam za to, co lubię najbardziej - pomagam ludziom wydobyć z nich to co najlepsze. Potocznie zwą to wymądrzaniem się, ale w Toastmasters - mentoringiem.

1

Ewa Żarkiewicz

Sekretarz

Jako Sekretarz dbam o terminowe realizowanie zaplanowanych działań Zarządu. Jako przedsiębiorca prowadzę firmę związaną z branżą nieruchomości. Jako student zgłębiam wiedzę w dziedzinie politologii, a jako pasjonatka uczę się śpiewu.

Gracjan

Gracjan Szajewski

Prezes poprzedniej kadencji

Prawnik i Manager (MBA) zajmujący się zarządzaniem strategicznym i operacyjnym. Odpowiedzialny za rozwój oraz strategię klubu Toastmasters Leaders. Specjalizuje się w efektywnym przywództwie (ALB) oraz przemawianiu publicznym (ACB). W klubie Mentor oraz Life Coach wspierający rozwój członków Toastmasters International. Prywatnie lubi dobre filmy, aktywność sportową (Master Personal Trainer) oraz znakomite książki.