Nasz zespół do zadań specjalnych.

Nasz zespół do zadań specjalnych

Poznaj Zarząd Toastmasters Leaders kadencji 2019.

Gracjan

Gracjan Szajewski Vel Krzejewski

Prezes Zarządu

Prawnik i Manager (MBA) zajmujący się zarządzaniem strategicznym i operacyjnym. Odpowiedzialny za rozwój oraz strategię klubu Toastmasters Leaders. Specjalizuje się w efektywnym przywództwie (ALB) oraz przemawianiu publicznym (ACB). W klubie Mentor oraz Life Coach wspierający rozwój członków Toastmasters International. Prywatnie lubi dobre filmy, aktywność sportową (Master Personal Trainer) oraz znakomite książki.

anna

Anna Maciak

Wiceprezes ds. edukacji 

Jako Wiceprezes ds. Edukacji  odpowiadam za wprowadzenie nowych członków w ramy edukacji w Toastmasters, przydzielanie mów, obsługę i pomoc w obsłudze platformy easySPEAK, organizację wydarzeń specjalnych (wraz z Wiceprezesem ds. PR).
Ponadto moim celem na tę kadencję jest wprowadzić Was w świat Pathways.

Pawel_Budrewicz

Paweł Budrewicz

Wiceprezes ds. członkostwa

Jako Wiceprezes ds. członkostwa zarządzam procesem rekrutacji nowych członków do naszego klubu. Dokładam wszelkich starań, aby nowi i stali klubowicze mieli możliwie najlepsze warunki do rozwoju w naszej organizacji.

Ania D_small

Anna Dąbrowska

Wiceprezes ds. PR

W klubie zajmuję się komunikacją zewnętrzną – między klubami i gośćmi, jak i wewnętrzną – między członkami klubu. Dbam o wizerunek klubu w mediach społecznościowych.

New Project

Robert Grzesiak

Dyrektor ds. Administracyjnych

Moim zadaniem jest koordynacja spotkań klubu pod względem techniczym. Dbam o odpowiednie przygotowanie sali oraz czuwam nad stanem materiałów, aby mieć pewność, że żaden drobiazg nie przeszkodzi nam w nauce.

 

New Project

Paweł P.

Skarbnik

Stawiam sobie za zadanie umożliwianie Leadersom aktywne uczestnictwo w zajęciach, wprowadzanie wspólnych pomysłów w życie oraz dbanie o finanse klubu.

Maciej_small

Maciej Skalski

Manager ds. mentoringu

W zarządzie TML odpowiadam za to, co lubię najbardziej - pomagam ludziom wydobyć z nich to co najlepsze. Potocznie zwą to wymądrzaniem się, ale w Toastmasters - mentoringiem.

Ludwika_small

Ludwika Modras

Sekretarz

Jako Sekretarz Toastmasters Leaders przygotowuję agendy spotkań Zarządu i dbam o terminową realizację zaplanowanych działań, a także przedstawiam sprawozdania ze spotkań Zarządu.

Monika_Puszko

Monika Puszko

Prezes poprzedniej kadencji

Jako Prezes poprzedniej kadencji wspieram działania zarządu swoim doświadczeniem i wiedzą.