Przejdź do treści

Damian Hodun

Swoją przygodę z Toastmasters Leaders zacząłem w styczniu 2023 roku. Dosyć sprawnie odnalazłem się w nowej rzeczywistości i już po pół roku obecności w Klubie zacząłem pełnić funkcję Prezesa.

Zawodowo zajmuję się prowadzeniem projektów wdrożenia na rynek nowych produktów, pod kątem planowania łańcucha dostaw. Moją pasją jest elektronika, lubię wiedzieć jak działają i jak są produkowane najnowocześniejsze technologie. Oprócz tego uwielbiam też jeździć na rowerze. Preferuję raczej dłuższe całodniowe wycieczki powyżej 100 km, tak aby porządnie się zmęczyć.

Moje podejście do rozwoju to: przede wszystkim iść. Nie uważam, że warto skupiać się wyłącznie na celu. Jestem zwolennikiem, że jeżeli wyznaczymy sobie drogę do celu, to w naszej sile pozostaje tylko nasza konsekwencja i wytrwałość – prędzej czy później tam dojdziemy. A przez to, że to raczej długa droga, nie zapominajmy by dobrze się przy tym bawić.

Każdy z nas wstępuje do klubu Toastmasters Leaders z innych przyczyn, w innych okolicznościach. Dlatego podczas współpracy z mentee jest dla mnie bardzo ważne aby zbudować konkretny cel do osiągnięcia na podstawie indywidualnych motywacji. Jak już wiemy gdzie mamy iść, to później wybieramy drogę do tego celu biorąc pod uwagę wszystkie przeszkody, które mogą się pojawić. A później pozostaje tylko być wiernym drodze i po prostu iść…