Przejdź do treści

Aleksandra Borkowska

Kiedy dołączyłam do klubu, występowanie na scenie było dla mnie paraliżującym doświadczeniem. Lęk i stres z tym związany przejmował nade mną kontrolę. Od tego czasu minęły już prawie dwa lata, a rezultaty, które osiągnęłam w klubie przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Dziś wiem, że przemawianie na scenie to umiejętność jak każda inna, której można się nauczyć regularnie ją ćwicząc i posiadając odpowiednie narzędzia.

W klubie Toastmasters Leaders zajmowałam stanowisko Prezesa Klubu, Wiceprezesa ds. Członkostwa oraz Wiceprezesa ds. PR. Te doświadczenia pozwoliły mi rozwinąć jeszcze mocniej moje umiejętności liderskie i komunikacyjne.

Zawodowo zarządzam zespołami produktowymi i projektuję innowacyjne rozwiązania w branży e-commerce jako Product Manager. Pasjonuje mnie rozwój osobisty, dlatego ta tematyka często pojawia się w moich mowach. Realizuję obecnie ścieżkę Dynamic Leadership zorientowaną na rozwój umiejętności przywódczych.

Bardzo chętnie pomogę Ci odkryć Twoje indywidualne mocne strony, tak abyś mógł(a) wykorzystać na scenie swój pełen potencjał. Jeśli szukasz mentorki, która będzie Cię wspierała i motywowała do osiągania ambitnych celów, dawała konstruktywną informację zwrotną oraz pomogła w zrobieniu pierwszych kroków w klubie to zapraszam do kontaktu.