Przejdź do treści

Aleksandra Borkowska

Kiedy dołączyłam do klubu, występowanie na scenie było dla mnie paraliżującym doświadczeniem. Lęk i stres z tym związany przejmował kontrolę, a ja sama traciłam poczucie pewności siebie. Od tego czasu minął już ponad rok, a rezultaty, które osiągnęłam w klubie przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Dzisiaj wiem, że przemawianie na scenie to umiejętność, której można się nauczyć regularnie ją ćwicząc i posiadając odpowiednie narzędzia.

Zawodowo zarządzam zespołami produktowymi i projektuję innowacyjne rozwiązania w branży e-commerce jako Product Manager.

W 2022 roku zajmowałam stanowisko Prezesa Klubu oraz Wiceprezesa ds. Członkostwa. Obecnie jestem Wiceprezesem ds. PR – rozwijam strategię komunikacyjną i promocyjną w klubowych kanałach społecznościowych.

Pasjonuje mnie rozwój osobisty, dlatego też ta tematyka często pojawia się w moich mowach. Realizuję obecnie ścieżkę Dynamic Leadership zorientowaną na rozwój umiejętności przywódczych.

Jeśli szukasz mentorki, która będzie wspierała Cię w osiąganiu ambitnych celów, dawała konstruktywną informację zwrotną oraz pomogła w zrobieniu pierwszych kroków w klubie, zapraszam do kontaktu.