Przejdź do treści

Karolina Gwiazdowska

Umiejętność skutecznego przemawiania publicznego to przepustka do nabrania pewności siebie, rozwijania kompetencji liderskich i nieustannego poszerzania swojej wiedzy.

Do klubu Toastmasters Leaders dołączyłam w październiku 2022 roku. Prowadziłam w tamtym czasie zawodowo warsztaty i szkolenia. Nieustannie towarzyszył mi lęk przed wystąpieniami publicznymi oraz poczucie braku kontroli nad publicznością. Wszystko zmieniło się, gdy wygłosiłam moją pierwszą mowę w klubie Toastmasters Leaders. Poczułam wtedy ogromną siłę, moc i pragnienie pojawiania się na scenie jak najczęściej. Wkrótce wygrałam konkurs klubowy na najlepszą mowę przygotowaną oraz najlepszą ewaluację w 2023 roku. Były to doświadczenia, które umocniły mnie jako mówcę oraz nieodwracalnie zmieniły perspektywę postrzegania rozwoju w zakresie wystąpień publicznych.

Obecnie w Toastmasters Leaders zajmuję funkcję Prezesa Zarządu Klubu. Poprzednio pełniłam także rolę Wiceprezes ds. PR oraz Menadżera ds. Mentoringu. Realizuję ścieżkę rozwoju Leadership Development w programie Toastmasters Pathways.

Zawodowo zarządzam zespołem technologicznym u największego wydawcy internetowego branży reklamowej w Polsce.

Poszukujesz mentorki, która nie tylko podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, ale także będzie potrafiła wzbudzić w Tobie nieposkromiony entuzjazm i dodatkową energię do działania?
Dobrze trafiłeś.